0 грн.
Кошик
- Виробник: Ferrum
- Модель: Экскалибур
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
3 495 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Вага: | 5,8 кг |
| Виробник: | Ferrum |
| Габарити ШхВхГ: | 77х33х28 см |
| Колір: | чорний |
| Країна: | Україна |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Набір для каміна "Екскалібур"
Габаритні розміри (Ширина х Глибина х Висота), см: 33 х 28 х 77
В комплект входять 4 предмета:
- щітка
- совок
- щипці
- багор
Характеристики
| Вага | 5,8 кг |
| Виробник | Ferrum |
| Габарити ШхВхГ | 77х33х28 см |
| Колір | чорний |
| Країна | Україна |
| Матеріал | сталь |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.