0 грн.
Корзина
- Производитель: Jotul
- Код Товара: Jotul F 100 ECO.2 LL SE IVE
- Печатная версия:
- Наличие: В наличии
| Диапазон мощности: | 3-7.5 кВт |
| Диаметр дымохода: | 150.0 (мм) |
| Вес: | 97 кг |
| Гарантия: | 120 (мес) |
| Габариты ШхВхГ: | 570х528х336 мм |
- Обзор товара
- Характеристики
- Отзывы и вопросы (0)
Jotul F 100 дає можливість повною мірою насолодитися красою палаючого полум'я і при цьому отримати головну перевага опалювальної печі - тривалий обігрів.
Вона підійде для залів заміських будинків, оскільки по естетичної привабливості може сміливо змагатися із справжнім каміном, а середньої потужності обігріву 5,5 кВт достатньо, щоб наповнити домашнім теплом приміщення площею до 50 кв.м.
Печі Jotul в Норвегії дуже популярні. Більше половини сільських і заміських будинків обладнано саме ними, а значить, ми в Україні можемо бути впевнені, що ця продукція пройшла випробування скандинавськими морозами.
Складний чавунний декор Jotul F100 надає всій конструкції легкість, а великі скляні дверцята, дають можливість спостерігати за процесом горіння. Піч прикрашена мотивами, характерними для традиційного норвезького ремесла.
До того ж воно має функцію самоочищення (Airwash), тому сажа і кіптява ніколи не зіпсують чудовою картини з танцюючими відблисками.
Jotul F 100 являється однією з найекономічніших печей. В її конструкції є важлива технологічна особливість - камера вторинного допалювання. Як відомо, близько 30% енергії дров йде через димохід у вигляді газів. Це не тільки знижує ККД роботи печі, а й призводить до осідання сажі.
Кожен, хто мав справу з пічним опаленням, знає, що товсті шари сажі не тільки знижують пожежну безпеку, але й перешкоджають тепловіддачі.
Jotul F 100 оснащена системою чистого горіння Clean Burn. Відпрацьовані гази підпалюються в камері вторинного допалювання і дають близько 40% приросту тепла, а кількість сажі зменшується на 90% порівняно з моделями без камери.
В офісі компанії Камін24, Ви можете купити піч-камін Jotul F 100 разом з послугами доставки та встановлення, що позбавить вас від пошуку кваліфікованих монтажників.
| Диапазон мощности | 3-7.5 кВт |
| Диаметр дымохода | 150.0 (мм) |
| Вес | 97 кг |
| Гарантия | 120 (мес) |
| Габариты ШхВхГ | 570х528х336 мм |
| Материал | Чугун |
| Производитель | Jotul |
| Страна | Норвегия |
| Тип товара | Чугунная печь |
| Топливо | Дрова |
Нет вопросов о данном товаре, станьте первым и задайте свой вопрос.
Нет отзывов об этом товаре.