0 грн.
Кошик
- Виробник: HUUM
- Модель: HUUM HIVE Wood 13 kW
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
80 752 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діаметр димоходу: | 115 мм |
| Вага: | 45 кг |
| Гарантія: | 4 роки |
| Виробник: | HUUM |
| Габарити ШхВхГ: | 750х450х460 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Дров'яна кам'янка HIVE Wood - поєднує традиції, сучасні технології та високу якість.
Топка надчутливий елемент кам'янко-янкі, виготовляється зі сталі (нержавіючої) товщиною в 5 мм, гарантує надійну роботу та довговічність.
Конструкція HIVE Wood 13kW містить мінімальну кількість металу і вміщає до 90 кг каменів. Практично все тепло надходить від каменів, генеруючи легкий од довготривалу пару, позитивно впливаючи на вміст корисних для здоров'я іонів в повітрі.
Унікальний дизайн, чудово доповнить, шліфований жадеїт - це не тільки естетичний вигляд, але і цілий набір лікувальних властивостей.
| Виробник | HUUM |
| Країна виробник | Естонія |
| Об'єм парилки (м. куб) | 6 – 13 |
| Режим польоту | російська лазня |
| Матеріал топки | жаростійкий вуглецева сталь 5 мм |
| Отримання пара | з каменів |
| Додаткова функція | нагрів води |
| Тип дверцят | зі склом |
| Призначення | побутова |
| Вага каменів (кг) | 90 |
| Ресурс використання (років) | 8 |
| Види палива | дрова, брикети |
| Діаметр димоходу (мм) | 115 |
| Розміри В/Ш/Д (мм) | 750/450/460 |
| Вага (кг) | 45 |
| Додаткові параметри** | нагрів води |
| Гарантія (років) | 4 |
Характеристики
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Вага | 45 кг |
| Гарантія | 4 роки |
| Виробник | HUUM |
| Габарити ШхВхГ | 750х450х460 мм |
| Країна | Естонія |
| Матеріал | Сталь |
| Обсяг парильні | 6-13 |
| Паливо | Дрова |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.