0 грн.
Кошик
- Виробник: COZY
- Модель: COZY 18
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
64 838 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діаметр димоходу: | 115 мм |
| Вага: | 72 кг |
| Виробник: | COZY |
| Країна: | Естонія |
| Матеріал: | сталь 5 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Дров’яні печі для лазні та сауни COZY створені для поціновувачів високої якості та ефективності своєї парильні.
COZY 18 підходить для приміщень об’ємом від 9 до 18 м³, може вміщати до 160 кг каменю та виробляє тривалу пару.
Інноваційна конструкція знижує споживання палива до 25-40%, а мінімальний захисний зазор всього у 23 см дозволяє легко встановлювати піч навіть у невеликих лазнях.
Над топкою розташовані спеціальні елементи для розсіювання полум'я, виготовлені з міцної конструкційної сталі товщиною 10 мм. Завдяки цьому суттєво продовжується термін служби печі.
Переваги кам’янки COZY 18:
- Ефективно працює в приміщеннях від 9 до 18 м³.
- Велике завантаження каменів – 160 кг.
- Економія дров – продуманий дизайн дров'янки може заощадити до 40% палива.
- Сучасний скандинавський дизайн і висока надійність.
- Компактні розміри спрощують установку.
- Надійна конструкція: топка виконана з міцної конструкційної сталі товщиною 5 мм.
Каміння для всіх пічок купується окремо!!!
Характеристики
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Вага | 72 кг |
| Виробник | COZY |
| Країна | Естонія |
| Матеріал | сталь 5 мм |
| Обсяг парильні | 9-18 |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.