0 грн.
Кошик
- Виробник: Kastor
- Модель: KASTOR SAGA 22
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
112 785 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 12-22 м. куб. |
| Діаметр димоходу: | 115 мм |
| Вага: | 93 кг |
| Гарантія: | 1 рік |
| Виробник: | KASTOR |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Дров'яна піч для лазні та сауни KASTOR SAGA 22 - це нова розробка модельного ряду SAGA від всесвітньо відомого виробника банних печей KASTOR. Дана дров'яна піч призначена для приватних, класичних лазень і саун об'ємом від 12 до 22 м. куб.
Перевагами печі для лазні та сауни KASTOR SAGA 22 є:
- Піч для сауни kastor має виняткове якість і тривалий термін експлуатації, що досягнуто завдяки використанню надійних жароміцних матеріалів.
- Кам'янка сітчастого типу дозволяє завантажувати в піч до 150 кг. банного каменю для отримання ніжного тепла і насиченого пара при поливанні каменів.
- Дана модель призначена для установки і закладки дров всередині парної.
- Дров'яні печі кастор має скляні дверцята для закладки дров, а це в свою чергу дозволяє спостерігати за режимом горіння, контролювати кількість палива в топці, і просто насолоджуватися захоплюючим полум'ям.
Дров'яні банні печі від фінського виробника KASTOR давним - давно користуються величезним попитом у багатьох країнах світу. Задоволення від відвідування лазні з пічкою KASTOR SAGA складно порівняти з чим-небудь.
Характеристики
| Діапазон потужності | 12-22 м. куб. |
| Діаметр димоходу | 115 мм |
| Вага | 93 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Виробник | KASTOR |
| Габарити ШхВхГ | 825х600х585 мм |
| Країна | Фінляндія |
| Матеріал | Сталь |
| Паливо | Дрова, брикети |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.