0 грн.
Кошик
- Виробник: Thorma
- Модель: Thorma DELIA Standard Serpentino
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
216 300 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 3,8 - 11,2 кВт |
| ККД: | 84,2 % |
| Діаметр димоходу: | 150 мм |
| Вага: | 305 кг |
| Гарантія: | 5 років |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Thorma DELIA Standard Serpentine - дров'яна піч круглої, витягнутої форми. Облицювання печі з мильного каменю додає зовнішньому вигляду привабливості і сприяє його збереженню в процесі тривалої експлуатації. Дверцята оснащена оглядовим термостійким склом, що відкриває дивовижний вид вогню. Камера згоряння виконана з міцної котельної сталі і оснащена системою вторинного допалювання, яка дозволяє ефективно і повністю спалювати паливо. Дана модель опалювальної печі стане справжньою окрасою будь-якого інтер'єру.
Характеристики
| Діапазон потужності | 3,8 - 11,2 кВт |
| ККД | 84,2 % |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Вага | 305 кг |
| Гарантія | 5 років |
| Виробник | Thorma |
| Габарити ШхВхГ | 1737х530х465 мм |
| Країна | Словаччина |
| Матеріал | Сталь, камінь |
| Паливо | Дрова |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.