0 грн.
Кошик
- Виробник: Thorma
- Модель: Thorma ZARAGOZA black
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
74 880 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| ККД: | 81,2 % |
| Діаметр димоходу: | 150 мм |
| Вага: | 100 кг |
| Гарантія: | 5 років |
| Виробник: | Thorma |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
На даний момент часу, печі Тhorma (Торма) все більше завойовують ринок України, а все це завдяки їх відмінним якостям. Дана марка опалювальних приладів є однією з кращих в співвідношенні ціна-якість. За якістю, Thorma ZARAGOZA black можна поставити в один ряд з найкращими і дорогими європейськими виробниками, але в той же час цінова політика є більш лояльною, в слідстві чого у вас є можливість придбати товар високої якості за доступною ціною.
Характеристики
| ККД | 81,2 % |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Вага | 100 кг |
| Гарантія | 5 років |
| Виробник | Thorma |
| Габарити ШхВхГ | 997х510х416 мм |
| Країна | Словаччина |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Паливо | Дрова |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.