0 грн.
Кошик
- Виробник: Thorma
- Модель: Thorma ATIKA Steel
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Діапазон потужності: | 3,8 - 11,2 кВт |
| ККД: | 82.3 % |
| Діаметр димоходу: | 150 мм |
| Вага: | 120 кг |
| Гарантія: | 5 років |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Опалювальна піч Thorma ATIKA STEEL black
Бажаючим доповнити інтер'єр приміщення, що обігрівається опалювальним приладом, який поєднує в собі стильний дизайн, неповторну красу і гарантовану надійність, пропонується модель з повітряним типом опалення. Округла форма, бордовий колір керамічної облицювання - це втілення краси європейського сучасного стилю. Стильний дизайн пропонованої печі дозволяє їй гармонійно вписуватися в інтер'єр будь-якого оформлення. Пропонований красивий і ефективний опалювальний прилад раціонально використовувати для обігріву офісу, заміського будинку, дачі, котеджу або міської квартири з об'ємом повітря до 200 кубічних метрів. Корпус виробу виготовлений із сталі високої якості. Це дає можливість обігріти приміщення через 15 хвилин після розтоплення. Для виготовлення камери згоряння словацькі фахівці підприємства Thorma використовували вермикуліт високої якості. Цей матеріал має високі теплоізоляційні властивості, високу температуру плавлення і робочу температуру в межах від 260 до 1100 градусів Цельсія. Завдяки цьому, піч має захист від прогорання і деформації, що значно збільшує термін її експлуатації. Так само вермикуліт забезпечує повне і чисте згорання дров в поєднанні з високим рівнем показників ефективності. Піч популярна наявністю первинної та вторинної подачею повітря, третім каналом подачі кисню для забезпечення оптимального горіння. Цей процес може регулюватися. Піч має можливість виробляти забір повітря для горіння з сусідніх приміщень або з вулиці, що дозволяє зберігати оптимальний мікроклімат в приміщенні, що обігрівається. Дверцята округлої форми, в неї вмонтовано жаропрочное скло, виготовлене в Німеччині, яке витримує температуру до 750 градусів Цельсія. Через нього дуже зручно контролювати процес горіння і милуватися грою язиків полум'я. Округла форма скла створює неймовірно красиву панораму на горіння полум'я.
| Діапазон потужності | 3,8 - 11,2 кВт |
| ККД | 82.3 % |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Вага | 120 кг |
| Гарантія | 5 років |
| Виробник | Throma |
| Габарити ШхВхГ | 1468x468x465 мм |
| Країна | Словаччина |
| Матеріал | Сталь |
| Паливо | Дрова |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.