0 грн.
Кошик
- Виробник: INFIRE
- Модель: INFIRE MISA 700 BOWL
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
12 617 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Вага: | 15 |
| Гарантія: | 2 роки |
| Габарити (ВхШхГ): | 700х293 мм |
| Діаметр: | 700 мм |
| Колір: | чорний |
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
| Вага | 15 |
| Гарантія | 2 роки |
| Діаметр | 700 мм |
| Колір | чорний |
| Країна | Польща |
| Матеріал | сталь |
| Габарити (ВхШхГ) | 700х293 мм |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.