0 грн.
Кошик
- Виробник: La Nordica
- Модель: La Nordica ISOTTA CON CERCHI EVO
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
137 999 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 11,9 - 14,5 кВт |
| ККД: | 83,6 % |
| Діаметр димоходу: | 150 мм |
| Вага: | 216 кг |
| Виробник: | La Nordica |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Камінна піч La Nordica ISOTTA CON CERCHI EVO – компактна і потужна піч в класичному стилі. Ідеально підійде для будь-якого інтер’єру. ISOTTA CON CERCHI EVO – виконана за європейськими стандартами якості, гарний естетичний вигляд, значна потужність, функціональність – все це уклали інженери і дизайнери компанії La Nordica в піч – камін Isotta Con Cerchi Evo.
Характеристики
| Діапазон потужності | 11,9 - 14,5 кВт |
| ККД | 83,6 % |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Вага | 216 кг |
| Виробник | La Nordica |
| Країна | Італія |
| Тип товару | Кухонна піч на дровах |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.