0 грн.
Кошик
- Виробник: Plamen
- Модель: Plamen CALOREX 100
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
55 105 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 7,5-10 кВт |
| ККД: | 80,8 % |
| Діаметр димоходу: | 120 мм |
| Вага: | 138 кг |
| Гарантія: | 5 років |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
- Купують разом
Піч для дому варильна Plamen Calorex 100
Піч Plamen Calorex 100 провадиться компанією з Хорватії. Дизайн виконаний в сучасному стилі. Піч готова до роботи. Її досить підключити до димоходу.
Матеріал виробництва:
- Фасадна частина з високоякісного чавуну - запорука довговічною і безперебійної роботи;
- Варильна поверхня також виготовлена з чавуну. Має розбірні конфорки.
Доповнення та переваги:
- з боків печі знаходяться сталеві листи, які тоновані термостійкою фарбою;
- Камера горіння має регулятори повітря;
- для легкого і швидкого очищення від золи та попелу передбачений зольник (знаходиться під знімною, чавунної колосникових гратами);
- продукт розроблений, виготовлений і випробуваний у відповідності з європейськими стандартами.
- є містка духовка для запікання їжі. На духовці передбачений термометр.
Огляд палаючого вогню:
- пряме, велике скло в дверцятах витримує температуру до 700 °С;
- ущільнювальний шнур по всьому периметру дверцята забезпечить герметичність при закриванні;
Спосіб підключення до димоходу:
- у верхньому положенні. Ø 120 мм.
Особливість печі:
- пічка чудово впорається з опаленням будинку або дачі. А також порадує смачно приготованою їжею.
Витрати паливних ресурсів:
- дрова або деревні брикети - при одному завантаженні приблизно до 2,5 кг.
Характеристики
| Діапазон потужності | 7,5-10 кВт |
| ККД | 80,8 % |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Вага | 138 кг |
| Гарантія | 5 років |
| Виробник | Plamen |
| Габарити ШхВхГ | 895х585х645 мм |
| Колір | Білий |
| Країна | Хорватія |
| Матеріал | Чавун |
| Паливо | Дрова |
| Тип товару | Кухонна піч на дровах |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.