0 грн.
Кошик
- Виробник: Новаслав
- Модель: Новаслав Огнев ПОВ-100 ЧК-С2
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Діаметр димоходу: | 120 мм |
| Вага: | 69 кг |
| Виробник: | Новаслав |
| Габарити ШхВхГ: | 663х391х667 мм |
| Країна: | Україна |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Варильна поверхня з одною чавунною конфоркою (модель ЧК) + 660,00 грн.
Варильна поверхня з двома чавунними конфорками (модель 2ЧК) + 1320,00 грн.
Дверцята з термостійким склом 200х200 мм (модель С2) + 2010,00 грн.
Опалювально-варочна піч «Огнев» призначена не тільки для опалення приміщень, але і має варильну конфорку для приготування їжі.
Сучасна піч «Огнев» давно вже «переросла» своїх попередниць, ставши більш ефективною, для цього нами був сконструйований конвекційний кожух, який нагрівається і віддає тепло від охоплену жаром печі. Але найголовніше, що у опалювально-варочної печі «Огнев», з'явилася можливість одночасно обігрівати приміщення, нагрівати воду і готувати їжу.
Існує 3-и базових типорозміру печі опалювально-варочної «Огнев»», в залежності від об'єму приміщення: до 100 м3, 150 м3, 200 м3.
Конструкція моделі представлена у двох варіаціях варильної поверхні:
- одна конфорка чавунна (модель ЧК);
- дві чавунні конфорки (модель 2ЧК).
Дверцята печі можна обладнати термостійким склом «SCHOTT ROBAX»,
яке представлене розміром: скло 200 х 200 мм (модель С2).
Для нагріву води, в побутових потребах, піч «Огнев» розроблена з баком теплообмінником (модель Б).
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Вага | 69 кг |
| Виробник | Новаслав |
| Габарити ШхВхГ | 663х391х667 мм |
| Країна | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.