0 грн.
Кошик
- Виробник: Thorma
- Модель: Thorma BORGHOLM Ceramik іvory
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
94 120 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| ККД: | 81 % |
| Діаметр димоходу: | 150 мм |
| Вага: | 123 кг |
| Гарантія: | 5 років |
| Виробник: | Thorma |
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
| ККД | 81 % |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Вага | 123 кг |
| Гарантія | 5 років |
| Виробник | Thorma |
| Колір | іvory |
| Країна | Словаччина |
| Матеріал | Сталь, кераміка |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Паливо | Дрова |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.