0 грн.
Кошик
- Виробник: INVICTA
- Модель: INVICTA NORMAN
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
126 880 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 12 кВт |
| ККД: | 76 % |
| Діаметр димоходу: | 180 мм |
| Вага: | 220 кг |
| Виробник: | INVICTA |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Invicta Norman - модель, виконана в стилі модерн, що ідеально підходить під будь-який інтер'єр - володіє високою потужністю і здатна швидко прогрівати приміщення, а також довго утримувати тепло. Піч повністю виконується з високоякісного міцного чавуну французьського виробництва. Встановлюється NORMAN на спеціальну чавунну підставку, інша сторона якої кріпиться до основи прямокутної форми. Цікава деталь: дрова можна зберігати у місцях, передбачених з кожного боку центральної ніжки. Чавунна топкова камера обладнана чавунним колосником, який дозволяє регулювати потужність полум'я та режим горіння.
Характеристики
| Діапазон потужності | 12 кВт |
| ККД | 76 % |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Вага | 220 кг |
| Виробник | INVICTA |
| Діаметр центр. подачі повітря | Відсутня |
| Країна | Франція |
| Матеріал | Чавун |
| Тип товару | Чавунна піч |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.