0 грн.
Кошик
- Виробник: INVICTA
- Модель: INVICTA BRIO
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
97 850 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| ККД: | 76 % |
| Діаметр димоходу: | 150 мм |
| Вага: | 118 кг |
| Гарантія: | 5 років |
| Виробник: | Invicta |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
BRIO – чавунна піч-камін на трьох стійких ніжках від виробника Invicta. Піч потужністю 7 кВт для обігріву приміщень до 70 м. кв. Виконана із міцного чавуну в оригінальному виконанні. Чудово підійде для сучасного інтер’єру заміського будинку. Відкриття дверцят бічне. Особливості печі-каміна Brio:
Підключення до димаря верхнє.
У режимі тривалого горіння можлива робота до 8 годин.
ККД 76%.
Широке оглядове жароміцне скло.
Характеристики
| ККД | 76 % |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Вага | 118 кг |
| Гарантія | 5 років |
| Виробник | Invicta |
| Діаметр центр. подачі повітря | 60 мм |
| Країна | Франція |
| Матеріал | Чавун |
| Номінальна потужність | 7 кВт |
| Система чисте скло | Так |
| Тип товару | Чавунна піч |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.