0 грн.
Кошик
- Виробник: Plamen
- Модель: Plamen AUTHENTIC 50
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Діапазон потужності: | 8-10 кВт |
| ККД: | 75,6 % |
| Діаметр димоходу: | 120 мм |
| Вага: | 158 кг |
| Гарантія: | 5 років |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
- Купують разом
Піч PLAMEN AUTHENTIC 50 виготовлена з якісного чавуну на хорватському ливарному заводі у відповідності з усіма нормами і стандартами європейського якості.
Завдяки стильному дизайну з тристороннім оглядом вогню піч стане прикрасою інтер'єру і забезпечить найбільший огляд полум'я, відкриваючи вид на вогонь з будь-якого куточку приміщення.
Переваги:
можливість вибору підключення до димоходу: верхнє або заднє;
дверцята відкриваються зручною ручкою, яка не нагрівається;
дверцята топкової камери дозволяють насолоджуватися видом живого вогню з трьох сторін;
дверцята оснащено вогнестійким склом, яке витримує температуру 800°C;
регулятор для подачі первинного та вторинного повітря коригує інтенсивність горіння, а також потужність і швидкість нагрівання приміщення;
горіння в тривалому режимі допомагає економно витрачати паливні ресурси;
задня стінка топкової камери прикрашена логотипом компанії;
нижня ніша може використовуватися для складання і просушування дров;
для збору попелу є окремий зольний ящик.
| Діапазон потужності | 8-10 кВт |
| ККД | 75,6 % |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Вага | 158 кг |
| Гарантія | 5 років |
| Виробник | Plamen |
| Габарити ШхВхГ | 768х660х537 мм |
| Країна | Хорватія |
| Матеріал | Чавун |
| Паливо | Дрова |
| Тип товару | Чавунна піч |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.