0 грн.
Кошик
- Виробник: Dovre
- Модель: Dovre 300 CB
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Діапазон потужності: | 3,00 - 12,00 кВт |
| ККД: | 79,90 % |
| Діаметр димоходу: | 125 мм |
| Вага: | 115 кг |
| Гарантія: | 10 рків |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Чавунна піч Dovre 300 CB - це норвезька дров'яна піч, виконана з високоякісного чавуну. Модель 300 CB відрізняє декоративне чавунне лиття, яке втілило традиційні скандинавські візерунки.
Переваги печей Dovre 300 CB:
- довговічність - модель 300 CB виконана повністю з чавуну високої якості, що забезпечує її багаторічну безаварійну роботу;
- висока ефективність - вона досягається застосуванням системи повторного дожига, або «чистого горіння», яка підвищує тепловіддачу і знижує витрату палива за рахунок додаткової утилізації відпрацьованих газів;
Додаткові опції
- Верхняя секція "200" і "400" для поліпшення тепловіддачі.
- Кришка з комірцем для верхнього підключення.
Виробник печей та камінних вставок DOVRE пропонує широкий асортимент сучасних, класичних або традиційних приладів для опалення, виготовлених з високоякісного чавуну з використанням найсучасніших технологій виробництва. Дійсно, дизайн DOVRE є стильною деталлю будь-якого інтер’єру. Бо пічка є окремо стоячою, вона буквально пропонує вам найкраще і найзатишніше тепло навколо.
Асортимент DOVRE складається в основному з дров’яних печей із чудовою технологією нагріву, що гарантує екологічно безпечне спалювання та високу ефективність.
| Діапазон потужності | 3,00 - 12,00 кВт |
| ККД | 79,90 % |
| Діаметр димоходу | 125 мм |
| Вага | 115 кг |
| Гарантія | 10 рків |
| Виробник | Dovre |
| Габарити ШхВхГ | 730х810х365 мм |
| Країна | Бельгія |
| Матеріал | Чугун |
| Паливо | Дрова |
| Тип товару | Чавунна піч |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.