0 грн.
Кошик
- Виробник: Hoxter
- Модель: Hoxter HAKA 89/45 h
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Діапазон потужності: | 8-16 кВт |
| ККД: | 80% |
| Діаметр димоходу: | 180 мм |
| Вага: | 450 кг |
| Гарантія: | 6 років |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Камінна топка Hoxter HAKA 89/45 h
Камінна топка Hoxter HAKA 89/45 h - це камін з гільйотиною системою відкривання дверей. Ширина скла 89 см, а висота 45 см. Топка може служити основним джерелом опалення в будинку із застосуванням повітряної розводки тепла по кімнатах. Витрата дров становить 3.6 кг / год.
Корпус топки виконаний з вогнетривкої сталі, а внутрішня обробка камери згоряння з шамоту. Шамотні плити для внутрішньої обробки топки можна вибрати з двох кольорів білого і чорного. Особливістю топки є і те, що вона може працювати як з закритими дверцятами, так і з відкритою.
Варто відзначити, що скло в топці Hoxter завжди залишається чистими, оскільки топка має систему обдування гарячим повітрям зсередини камери згоряння, що забезпечує очистку скла від осідання продуктів згоряння. Для комфортної атмосфери в житловому приміщенні, конструкція топки оснащена системою підведення повітря з вулиці.
Додатково можна встановити знімну ручку дверей. Ручка зберігається в спеціальній "кишені", який монтується поруч з топкою, коли необхідно підняти двері і підкласти дрова ви дістаєте холодну ручку з металевого кишені, відкриваєте дверцята.
Для камінної топки Hoxter можна встановити автоматичну систему контролю горіння ABRA 6.1 за допомогою якої контролюється процес горіння. Пристрій складається з: бездротового дисплея, безконтактного датчика двері, датчика температури, повітряної заслінки і блоку управління.
ABRA 6.1
Топки Hoxter HAKA 89/45 h доступні в таких комплектаціях:
З перехідником під акумуляційні кільця:
- одинарне скло, відкриття дверей вгору;
- подвійне скло, відкриття дверей вгору;
З акумуляційною насадкою:
- одинарне скло, відкриття дверей вгору;
- подвійне скло, відкриття дверей вгору;
З чавунним куполом:
- одинарне скло, відкриття дверей вгору;
- подвійне скло, відкриття дверей вгору;
Зі сталевим теплообмінником:
- 45 ° одинарне скло, відкриття дверей вгору;
- 45 ° подвійне скло, відкриття дверей вгору;
- 90 ° одинарне скло, відкриття дверей вгору;
- 90 ° подвійне скло, відкриття дверей вгору.
| Діапазон потужності | 8-16 кВт |
| ККД | 80% |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Вага | 450 кг |
| Гарантія | 6 років |
| Виробник | Hoxter |
| Габарити ШхВхГ | 1335x1108x547 мм |
| Діаметр центр. подачі повітря | З вулиці |
| Матеріал | Сталь |
| Наявність шибера | Немає |
| Площа обігріву | до 160 м2 |
| Подвійний допал | Так |
| Система чисте скло | Так |
| Тип товару | Камінна топка |
| Форма скла | Пряме |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.