0 грн.
Кошик
Новинка
- Виробник: BRUNNER
- Модель: Brunner BKH Tunnel 50-162 ST-KT
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
608 430 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| ККД: | 80 % |
| Діаметр димоходу: | 250 мм |
| Вага: | 533 кг |
| Діаметр центр. подачі повітря: | 150 мм |
| Країна: | Німеччина |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
- Купують разом
- 100% зроблено в Німеччині
- Беззаперечний лідер ринку Німеччини та Австрії ( 751 000 камінв встановлено)
- Каміни Brunner встановлені в будинках багатьох відомих людей, є навіть курйозний випадок коли власник популярного європейського бренду камінів у власному будинку встановив камін BRUNNER
- Ваші внуки та правнуки гідно оцінять вибір BRUNNER - справжні сімейні цінності що служать багатьом поколінням
Характеристики
| ККД | 80 % |
| Діаметр димоходу | 250 мм |
| Вага | 533 кг |
| Діаметр центр. подачі повітря | 150 мм |
| Країна | Німеччина |
| Номінальна потужність | 15 кВт |
| Тип товару | Камінна топка |
| Розмір скла (ШхВ) | 155 х 43 см |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.