0 грн.
Кошик
- Виробник: Hoxter
- Модель: Hoxter ECKA 67/45/51 Wh
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Діапазон потужності: | 8-17 кВт |
| ККД: | 80% |
| Діаметр димоходу: | 200 мм |
| Вага: | 370 кг |
| Гарантія: | 6 років |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Камінна топка з водяним контуром Hoxter ECKA 67/45/51 Wh
Hoxter ECKA 67/45/51 Wh - це камін з гільотинною системою підняття скла та водяним контуром, який може замінити інші джерела опалення в будинку.
Тепло з каміна акумулюється в буферній ємкості, де середньодобові втрати тепла мінімальні. І далі це тепло ми можемо використовувати для обігріву приміщення радіаторами, теплими підлогами або для нагріву води для побутових потреб.
Камін може працювати в парі з іншим тепловим обладнанням (тепловий насос, газовий котел, твердопаливний котел, сонячні колектори, електричний котел).
Водяні каміни Hoxter можуть опціонально постачатися з дверцятами з подвійного скла. Таким чином зменшується кількість променевого тепла передається через дверцята камери згоряння в приміщення і збільшується кількість енергії, яка буде акумулюватися в воді.
У топок Hoxter завжди чисте скло, завдяки системі подачі повітря зверху на скло в співвідношенні 80% і 20% знизу.
Для оздоблення камери згоряння Hoxter використовує ізоляційний матеріал шамот. Шамот може витримувати великі температури, до 1140 С. Також можливий вибір кольору шамоту світлий і темний (не фарбований, а повністю наповнений кольором).
У комплекті з топкою Hoxter ECKA 67/45/51 Wh постачається:
- термостатичний затвор безпеки (Довжина капілярної трубки 1,3 м)
- автоматичний затвор
- затвор безпеки
- щітка для чищення
| Діапазон потужності | 8-17 кВт |
| ККД | 80% |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Вага | 370 кг |
| Гарантія | 6 років |
| Виробник | Hoxter |
| Габарити ШхВхГ | 828x1442x606 мм |
| Діаметр центр. подачі повітря | 125 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Подвійний допал | Так |
| Система чисте скло | Так |
| Тип товару | Каміни - топки з водяним контуром |
| Форма скла | Кутове |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.