0 грн.
Кошик
- Виробник: A.Caminetti
- Модель: A.Caminetti QUATTRO 90 R
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Діапазон потужності: | 8-14,8 кВт |
| ККД: | 80 % |
| Діаметр димоходу: | 200 мм |
| Вага: | 333 кг |
| Гарантія: | 5 років |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
- Купують разом
Серія камінних топок PREMIUM EDITION від A.Caminetti – це ексклюзивна лінійка камінних топок, розроблених з урахуванням сучасних інтер'єрів.
PREMIUM EDITION виготовлені з високоякісних матеріалів, що робить їх міцними та надійними. Крім того, вони мають сучасні технологічні рішення, що забезпечують високу ефективність та комфорт використання.
Якщо ви шукаєте елегантні та ефективні камінні топки, серія PREMIUM EDITION від A.Caminetti стане ідеальним вибором для вас.
Особливості камінних топок A.Caminetti:
Велике скління. Широке скління забезпечує чудовий огляд полум'я, створюючи затишну та гостинну атмосферу в кімнаті.
Висока ефективність. Ці топки характеризуються високою тепловою ефективністю, що означає, що більша частина тепла, що утворюється внаслідок спалювання дров, передається в приміщення, забезпечуючи ефективне опалення.
Чисте та ефективне горіння. Мінімізує викиди шкідливих речовин в атмосферу, камін відповідає найвищим екологічним стандартам Ecodesign 2022.
Різноманітність моделей. A.Сaminetti пропонує широкий асортимент камінних топок з дверцятами, що відкриваються вбік, доступних у різних розмірах, що дозволяє адаптувати пристрій до ваших індивідуальних потреб та дизайну інтер'єру.
Насолоджуйтесь теплом разом із A.Caminetti!
| Діапазон потужності | 8-14,8 кВт |
| ККД | 80 % |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Вага | 333 кг |
| Гарантія | 5 років |
| Виробник | A.caminetti |
| Габарити ШхВхГ | 1442х1287х742 мм |
| Країна | Албанія |
| Матеріал | Сталь |
| Площа обігріву | 150 м² |
| Подвійний допал | Так |
| Система чисте скло | Так |
| Тип товару | Камінна топка |
| Товщина сталі | 3 мм |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.