0 грн.
Кошик
- Виробник: Aflamo
- Модель: LED 100 Classic
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
27 693 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 0,6-1,2 кВт |
| Гарантія: | 1 рік |
| Виробник: | Aflamo |
| Габарити ШхВхГ: | 470х1020х180 мм |
| Країна: | Польща |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (1)
Електрокамін LED 100
- вбудований камін
- чорний металевий корпус
Реалістичний ефект полум'я
- енергозберігаюча світлодіодна технологія LED
- ефект полум'я каміна на дереві - помаранчевий
- регулювання яскравості полум'я
- полум'я, що не залежить від функції нагріву
Oпалення
- 2 рівня теплової потужності: 600 Вт / 1200 Вт
- функція нагріву з регулюванням температури від 18 до 30 ° C
- захист від перенагрівання
Управління
Пульт дистанційного керування або кнопки на каміні:
- включення / виключення каміна
- включення / виключення нагріву
- регулювання яскравості полум'я
- термостат - регулювання температури
- таймер - регулювання робочого часу
- дисплей, який показує вибрану функцію
Характеристики
| Діапазон потужності | 0,6-1,2 кВт |
| Гарантія | 1 рік |
| Виробник | Aflamo |
| Габарити ШхВхГ | 470х1020х180 мм |
| Країна | Польща |
| Напруга | 220 В |
| Таймер | Так |
| Тип товару | Настінний електрокамін |
Відгуки (1)
Юрий
21.05.2021
Покупкой очень доволен. Все домашнии в восторге, теперь есть где собраться большой семьей и попить чаю у камина. Консультанты квалифицированные, доходчиво и вежливо все объяснили, порекомендовали. Товар доставили быстро и в срок.
Відповідь адміністратора
Дякуємо!
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.