0 грн.
Кошик
- Виробник: Aflamo
- Модель: AFLAMO LED 80
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
18 606 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 0,9 - 1,8 кВт |
| Гарантія: | 1 рік |
| Виробник: | Aflamo |
| Габарити ШхВхГ: | 590х740х240 мм |
| Країна: | Польща |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (1)
Вбудована електрична топка
Полум'я
- Енергозберігаюча світлодіодна технологія
- Дров'яний камін з ефектом полум'я - помаранчевий
- 5 налаштувань яскравості
- Працює з або без тепла
Обігрів
- Низький / Високий нагрів 900 Вт / 1800 Вт
- Цифровий термостат 10 ° C - 30 ° C
- Захист від перенагрівання
Характеристики
| Діапазон потужності | 0,9 - 1,8 кВт |
| Гарантія | 1 рік |
| Виробник | Aflamo |
| Габарити ШхВхГ | 590х740х240 мм |
| Країна | Польща |
| Напруга | 220 В |
| Таймер | Так |
| Тип товару | Настінний електрокамін |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (1)
Арина
22.05.2021
Эксплуатируем этот электрокамин уже второй год, никаких нареканий пока не было. Создаёт хорошую атмосферу для романтического вечера. Рекомендую!
Відповідь адміністратора
Дякуємо!