0 грн.
Кошик
- Виробник: Aflamo
- Модель: AFLAMO LED 60 3D
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
24 735 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 0,9 - 1,8 кВт |
| Гарантія: | 1 рік |
| Виробник: | Aflamo |
| Габарити ШхВхГ: | 510х600х215 мм |
| Країна: | Польща |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (2)
Вбудована електрична топка
Полум'я
- енергозберігаюча технологія 3D LED
- 5 кольорів
- 5 налаштувань яскравості
- 5 налаштувань швидкості
Опалення
- інфрачервона технологія
- низький / високий нагрів 900 Вт / 1800 Вт
- цифровий термостат 18 ° C - 30 ° C
Характеристики
| Діапазон потужності | 0,9 - 1,8 кВт |
| Гарантія | 1 рік |
| Виробник | Aflamo |
| Габарити ШхВхГ | 510х600х215 мм |
| Країна | Польща |
| Напруга | 220 В |
| Таймер | Так |
| Тип товару | Настінний електрокамін |
Відгуки (2)
Вероника
15.12.2021
Спасибо менеджерам что помогли подобрать, всем довольна очень реалистично
Відповідь адміністратора
Дякуємо!
Иван
03.10.2021
Спасибо вам за быструю доставку и отличную консультацию.
Відповідь адміністратора
Дякуємо!
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.