0 грн.
Кошик
- Виробник: Aflamo
- Модель: AFLAMO LED 50 PRO
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
23 307 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 0,75 - 1,5 кВт |
| Гарантія: | 1 рік |
| Виробник: | Aflamo |
| Габарити ШхВхГ: | 660х470х140 мм |
| Країна: | Польща |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Вбудована електрична топка
Полум'я
- Енергозберігаюча світлодіодна технологія
- Споживча потужність всього 30 Вт
- 3 ефекти полум'я
- - дерево - помаранчевий
- - газ - синій
- - етанол - помаранчевий / синій
- 4 режима яскравості
- 3 вугільні наповнювача на вибір: колоди, стрази, галька
- Працює з або без тепла
Обігрів
- Низький / Високий нагрів 750 Вт / 1500 Вт
- Захист від перенагрівання
Характеристики
| Діапазон потужності | 0,75 - 1,5 кВт |
| Гарантія | 1 рік |
| Виробник | Aflamo |
| Габарити ШхВхГ | 660х470х140 мм |
| Країна | Польща |
| Напруга | 220 В |
| Таймер | Так |
| Тип товару | Настінний електрокамін |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.