0 грн.
Кошик
- Виробник: TAGU
- Модель: HELMI PowerFlame 2
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
40 976 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 1,5 кВт |
| Гарантія: | 2 роки |
| Wi-Fi управління: | Немає |
| Виробник: | TAGU |
| Габарити ШхВхГ: | 952х1072х245 мм |
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
| Діапазон потужності | 1,5 кВт |
| Гарантія | 2 роки |
| Wi-Fi управління | Немає |
| Виробник | TAGU |
| Габарити ШхВхГ | 952х1072х245 мм |
| Колір | Сірий |
| Країна | Румунія |
| Матеріал | МДФ |
| Напруга | 220 В |
| Площа обігріву | 37 м кв. |
| Пульт ДУ | Так |
| Тип товару | Камінокомплект електричний |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.