0 грн.
Кошик
- Виробник: Aflamo
- Модель: AFLAMO LOG-H
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
8 721 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 0,75 -1,5 кВт |
| Гарантія: | 1 рік |
| Виробник: | Aflamo |
| Габарити ШхВхГ: | 400х480х220 мм |
| Країна: | Польща |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки (0)
Електрична топка AFLAMO LOG без можливості обігріву
Полум'я
- енергозберігаюча світлодіодна технологія
- дров'яний камін з ефектом полум'я - помаранчевий
Обігрів
- низький / високий нагрів 750 Вт / 1500 Вт
- захист від перенагрівання
Характеристики
| Діапазон потужності | 0,75 -1,5 кВт |
| Гарантія | 1 рік |
| Виробник | Aflamo |
| Габарити ШхВхГ | 400х480х220 мм |
| Країна | Польща |
| Напруга | 220 В |
| Таймер | Так |
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.