0 грн.
Кошик
- Виробник: INFIRE
- Модель: INFIRE INSIDE 1500
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Гарантія: | 24 м |
| Габарити ШхВхГ: | 500X1500X220 мм |
| Обсяг пальника: | 3 л |
| Розмір скла (ШхВ): | 4 мм колено скло |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Біокамін INFIRE INSIDE 1500 - найбільший вбудований камін компанії Infire. Має камін довжину 1000 мм з однією довгою лінією вогню.
Що таке біокамін?
Infire, тобто камін на екологічному рідкому паливі, завдяки якому ми можемо насолоджуватися справжнім вогнем у квартирах, ресторани, готелі та практично всі інші інтер’єри, оскільки наше рішення не вимагає димоходу або інші системи вентиляції. Наші каміни можна встановити де завгодно: або (на) стіну, на підлогу, меблями або, наприклад, на терасі.
Потужність обігріву 3кВт
Крім декоративної функції, наші каміни також виділяють тепло, яке вже через кілька хвилин помітно підвищує температуру в кімнаті. Його теплова потужність становить близько 3 кВт, при цьому 100% випромінюється в приміщення (мінімальна рекомендована площа приміщення 18 квадратних метрів). Наше рішення є не тільки екологічним, але також привабливим і різноманітним з точки зору дизайну, що робить функціональність традиційного каміна доступна там, де це було неможливо досі.
| Гарантія | 24 м |
| Габарити ШхВхГ | 500X1500X220 мм |
| Обсяг пальника | 3 л |
| Розмір скла (ШхВ) | 4 мм колено скло |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.