0 грн.
Кошик
- Виробник: Ferrum
- Модель: Полум'я
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
3 421 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Вага: | 4,5 кг |
| Виробник: | Ferrum |
| Габарити ШхВхГ: | 67х27х15 см |
| Колір: | чорний |
| Країна: | Україна |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
- Купують разом
Набір для каміна "Полум'я", 4 інструменти
Комплектація — стійка (тримач), кочерга, совок, щітка, щипці.
Висота набору з інструментом — 70 см.
Довжина інструменту — 65 см.
Вага — 4,5 кг.
Даний камінний набір відрізняється стримано елегантним дизайном, який неодмінно привнесе до вашої оселі атмосферу тепла та затишку, а також чудово підкреслить вишуканість вашого каміна або печі.
Набір для каміна - це чудовий подарунок у будь-яку пору року!
Характеристики
| Вага | 4,5 кг |
| Виробник | Ferrum |
| Габарити ШхВхГ | 67х27х15 см |
| Колір | чорний |
| Країна | Україна |
| Матеріал | сталь |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.