0 грн.
Кошик
- Виробник: Ferrum
- Модель: Смолоскип
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
2 404 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Вага: | 2,4 кг |
| Виробник: | Ferrum |
| Габарити ШхВхГ: | 67х27х15 см |
| Колір: | чорний |
| Країна: | Україна |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
- Купують разом
Камінний набір "Смолоскип"
Комплектація;
Камінний набір "Смолоскип" - стійка (тримач), кочерга, совок, щітка, щипці.
Висота стійки (тримач) - 65 см.
Довжина інструменту - 65 см.
Вага - 2,8 кг.
Вкрай функціональний набір камінного приладдя, що включає совок для золи, кочергу, щітку, підставку для перерахованих вище аксесуарів. Маючи цей практичний комплект, ви значно полегшите для себе процес догляду за каміном. Елегантний дизайн виробу підкреслить естетичну красу вашого домашнього вогнища і створить затишний куточок тепла та комфорту.
Набір для каміна — це чудовий подарунок у будь-яку пору року!
Характеристики
| Вага | 2,4 кг |
| Виробник | Ferrum |
| Габарити ШхВхГ | 67х27х15 см |
| Колір | чорний |
| Країна | Україна |
| Матеріал | сталь |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.