0 грн.
Кошик- Виробник: Tulikivi
- Модель: талькомагнезит
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
721 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Вага: | 5 кг |
| Виробник: | Tulikivi |
| Габарити ШхВхГ: | 45x120x240 мм |
| Країна: | Фінляндія |
| Матеріал: | Талькомагнезит |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Характеристики
| Вага | 5 кг |
| Виробник | Tulikivi |
| Габарити ШхВхГ | 45x120x240 мм |
| Країна | Фінляндія |
| Матеріал | Талькомагнезит |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.