0 грн.
Кошик
- Виробник: Plamen
- Модель: Plamen Ø 400
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Вага: | 14,3 кг |
| Виробник: | Plamen |
| Діаметр: | 400 мм |
| Країна: | Хорватія |
| Матеріал: | Чавун |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Гриль-барбекю Plamen BBQ є чудовим вибором для шанувальників приготування їжі та відпочинку на свіжому повітрі. Страви, приготовлені на цьому пристрої, вражають насиченим ароматом і глибоким смаком. Завдяки своїй зручності в користуванні, очищенні та транспортуванні, цей гриль потребує мінімального догляду й легко переноситься в разі необхідності. Інвестиція в чавунний гриль — це раціональне рішення, оскільки міцний чавун забезпечує тривалий термін експлуатації. Компактна модель працює на вугіллі й виготовлена зі сталі, а її решітка з емальованого чавуну має захист від корозії, що підвищує безпеку та довговічність у використанні. Зручність у роботі додатково забезпечують дерев'яні ручки.
Plamen BBQ вдало поєднує надійність, простоту використання та можливість насолоджуватися витонченим смаком страв, перетворюючи процес кулінарії на відкритому повітрі на справжню насолоду. Для задоволення потреб різних користувачів гриль доступний у двох розмірах: з діаметром 400 мм і 500 мм.
| Вага | 14,3 кг |
| Виробник | Plamen |
| Діаметр | 400 мм |
| Країна | Хорватія |
| Матеріал | Чавун |
| Паливо | Вугілля деревне |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.