0 грн.
Кошик
- Виробник: Gavryliv & Sons
- Модель: Gavryliv&Sons GrillMax 900
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
76 650 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діаметр димоходу: | 250 мм |
| Вага: | 176 кг |
| Виробник: | Gavryliv & Sons |
| Країна: | Україна |
| Матеріал: | Сталь |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Мангал гриль – модульне рішення від компанії Gavryliv&Sons, Україна.
Можливість придбання, як повністю мангалу, так і окремих його блоків:
Характеристики
| Діаметр димоходу | 250 мм |
| Вага | 176 кг |
| Виробник | Gavryliv & Sons |
| Країна | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Тип товару | піч мангал |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.