0 грн.
Кошик
- Виробник: Plamen
- Модель: Plamen Grill
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Вага: | 19,5 кг |
| Виробник: | Plamen |
| Габарити скла (ВхШ): | 375 х 455 мм |
| Країна: | Хорватія |
| Матеріал: | Чавун |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Гриль-барбекю Plamen BBQ є чудовим вибором для шанувальників приготування їжі та відпочинку на свіжому повітрі. Страви, приготовлені на цьому пристрої, вражають насиченим ароматом і глибоким смаком. Завдяки своїй зручності в користуванні, очищенні та транспортуванні, цей гриль потребує мінімального догляду й легко переноситься в разі необхідності. Інвестиція в чавунний гриль — це раціональне рішення, оскільки міцний чавун забезпечує тривалий термін експлуатації. Компактна модель працює на вугіллі й виготовлена зі сталі, а її решітка з емальованого чавуну має захист від корозії, що підвищує безпеку та довговічність у використанні. Зручність у роботі додатково забезпечують дерев'яні ручки.
Plamen BBQ вдало поєднує надійність, простоту використання та можливість насолоджуватися витонченим смаком страв, перетворюючи процес кулінарії на відкритому повітрі на справжню насолоду.
| Вага | 19,5 кг |
| Виробник | Plamen |
| Габарити скла (ВхШ) | 375 х 455 мм |
| Країна | Хорватія |
| Матеріал | Чавун |
| Паливо | Вугілля деревне |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.