0 грн.
Кошик
- Виробник: Bronpi
- Модель: Bronpi HYDRONOVA-PLUS
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
115 360 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| ККД: | 83 % |
| Діаметр димоходу: | 150 мм |
| Вага: | 183 кг |
| Гарантія: | 5 років |
| Ємність бака : | 35 л |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
- Купують разом
Піч з водяним контуром Bronpi Hydronova-Plus
Виробник печей Bronpi, родом із Іспанії, вдало поєднує сучасні інноваційні технології горіння із класичним дизайном. Компанія пропонує широкий асортимент продуктивних камінних топок та вставних печей із водяним контуром, виготовлених із якісних матеріалів. Їхні багатопаливні і дров'яні моделі демонструють високі показники ефективності, продуктивності та екологічності.
Гарантійні умови:
- Повні умови деталізовані в гарантійному талоні.
- Усі товари є новими, фабричного виробництва.
Гарантійний термін становить 60 місяців, окрім:
- Елементів зольника
- Камінної решітки
- Ущільнювачів
Для зазначених компонентів гарантія діє протягом 12 місяців від дати покупки.
Гарантія не розповсюджується на:
- Термостійку кераміку та топку (плити із вермикуліту чи кераміки).
- Неправильне використання або некоректне підключення обладнання з порушенням рекомендацій.
Упакування:
- Стандартне пакування передбачає розміщення виробу на безповоротному дерев’яному піддоні.
- За спеціальним запитом можливе пакування у дерев’яний ящик.
Характеристики
| ККД | 83 % |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Вага | 183 кг |
| Гарантія | 5 років |
| Ємність бака | 35 л |
| Виробник | Bronpi |
| Габарити ШхВхГ | 500x300x285 мм |
| Країна | Іспанія |
| Матеріал | Сталь, чавун |
| Номінальна потужність | 15 кВт |
| Паливо | Дерево |
| Система чисте скло | так |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.