0 грн.
Кошик
- Виробник: Thorma
- Модель: Thorma MILANO II cappuccino
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| ККД: | 80 % |
| Діаметр димоходу: | 120 мм |
| Вага: | 79 кг |
| Гарантія: | 5 років |
| Виробник: | Throma |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Опалювально варильна піч Thorma MILANO II cappuccino — Втілення надійності та стильного тепла з витонченим дизайном Піч MILANO II вдало поєднує традиції минулого з сучасними технологіями, даруючи комфорт і ефективність. Вона є спадкоємцем знаменитої моделі KERPEN — історичної печі «peter», авторство якої належить нашим предкам. Її унікальність залишається незмінною до сьогодні. Ретельно розроблена конструкція забезпечує високу продуктивність та естетичність, завдяки чому піч гармонійно виглядає як у житлових кімнатах, так і в робочому просторі. Бічні панелі підвищують рівень безпеки, захищаючи від випадкових дотиків. Верхня частина печі ідеально підходить для нагрівання води чи приготування страв, одночасно зручні петлі на кришці зменшують температуру дотику, покращуючи зручність у використанні. Скляні дверцята додають затишку, підкреслюючи атмосферу променистого тепла, яке створює особливу атмосферу в домі. Міцне емальоване покриття гарантує простоту догляду та довговічність, зберігаючи функціональність і привабливість печі протягом багатьох років. Доступна в чотирьох стильних кольорах, а також у варіанті з бічними панелями з нержавіючої сталі, ця модель стане ідеальним доповненням до будь-якого інтер’єру.
| ККД | 80 % |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Вага | 79 кг |
| Гарантія | 5 років |
| Виробник | Throma |
| Габарити ШхВхГ | 370х935х375 мм |
| Колір | cappuccino |
| Країна | Словаччина |
| Матеріал | чавун |
| Номінальна потужність | 5,5 кВт |
| Паливо | Дрова |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.