0 грн.
Кошик
- Виробник: Thorma
- Модель: Thorma Borgholm TOP ceramik olivegreen
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
114 140 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| ККД: | 79 % |
| Діаметр димоходу: | 150 мм |
| Вага: | 141 кг |
| Гарантія: | 5 років |
| Виробник: | Thorma |
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
| ККД | 79 % |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Вага | 141 кг |
| Гарантія | 5 років |
| Виробник | Thorma |
| Габарити ШхВхГ | 730х974х369 мм |
| Колір | olivegreen |
| Країна | Словаччина |
| Матеріал | Сталь, кераміка |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Паливо | Дрова |
| Подвійний допал | так |
| Система чисте скло | так |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.