0 грн.
Кошик
Новинка
- Виробник: HETA
- Модель: HETA Scan-Line Tour 30
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
680 680 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| ККД: | 82% |
| Діаметр димоходу: | 150 мм |
| Вага: | 449 кг |
| Гарантія: | 5 років |
| Виробник: | HETA |
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
- Купують разом
| ККД | 82% |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Вага | 449 кг |
| Гарантія | 5 років |
| Виробник | HETA |
| Діаметр центр. подачі повітря | 100 мм |
| Колір | 42 кольора |
| Країна | Данія |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Подвійний допал | так |
| Система чисте скло | так |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.