0 грн.
Кошик
- Виробник: Thorma
- Модель: Thorma ZARAGOZA Plus
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
117 520 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 2,5 - 7,5 кВт |
| ККД: | 81,2 % |
| Діаметр димоходу: | 150 мм |
| Вага: | 133 кг |
| Гарантія: | 5 років |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Виробник Thorma (Словаччина-Німеччина) з більш ніж 100-річною історією - один з кращих в своєму сегменті. Завдяки багаторічному досвіду, бездоганній якості, стильному дизайну і високому ККД, печі та каміни Thorma користуються високим попитом в Європі. Більш ніж 75% своєї продукції компанія поставляє в Німеччину, Чехію і Данію. За якістю, Thorma можна поставити в один ряд з найкращими і дорогими європейськими виробниками, але в той же час цінова політика є більш лояльною, в слідстві чого у вас є можливість придбати товар високої якості за доступною ціною.
Характеристики
| Діапазон потужності | 2,5 - 7,5 кВт |
| ККД | 81,2 % |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Вага | 133 кг |
| Гарантія | 5 років |
| Виробник | Thorma |
| Габарити ШхВхГ | 1470х720х590 мм |
| Країна | Словаччина |
| Матеріал | Сталь |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.