0 грн.
Кошик
- Виробник: Bronpi
- Модель: Bronpi ETNA
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
97 968 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| ККД: | 75 % |
| Діаметр димоходу: | 150 мм |
| Вага: | 150 кг |
| Гарантія: | 5 років |
| Виробник: | Bronpi |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Іспанський виробник печей Bronpi поєднує в собі інноваційні технології горіння з традиційними дизайнами. Вони виробляють широкий асортимент ефективних камінних топок і сучасних вставних печей.
Вони використовують компоненти найвищої якості, багатопаливні і дров'яні печі представляють вражаючі показники продуктивності, ефективності та згоряння.
Bronpi має всі особливості сучасної дизайнерської печі. Це дає вражаючу 11,5 кВт номінальної теплової потужності з високою ефективністю 75 %, що робить її досить суттєвою, щоб легко нагрівати великі кімнати. Його сучасний дизайн робить його розмовною пунктом серед всіх гостей!
Характеристики
| ККД | 75 % |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Вага | 150 кг |
| Гарантія | 5 років |
| Виробник | Bronpi |
| Габарити ШхВхГ | 525x305x350 мм |
| Країна | Іспанія |
| Матеріал | Чавун |
| Номінальна потужність | 11,5 кВт |
| Паливо | Дерево |
| Площа обігріву | 115 м² |
| Подвійний допал | Так |
| Система чисте скло | Так |
| Тип товару | Чавунна піч |
| Форма скла | Пряме |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.