0 грн.
Кошик
- Виробник: Dovre
- Модель: Dovre BOLD 300
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Діапазон потужності: | 7 кВт |
| Діаметр димоходу: | 150 мм |
| Вага: | 130 кг |
| Гарантія: | 120 міс |
| Виробник: | Dovre |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (3)
Піч на дрова BOLD вигідно вирізняється з-поміж інших моделей завдяки сучасному дизайну з монолітними акцентами. Цікавий контраст між чорним чавуном і блискучим, округлим склом привертає до себе увагу. Ви можете вибрати BOLD 300 на ніжках або BOLD 400 на підставці.
Завдяки складному механізму закривання, печі на дрова BOLD можна відкрити тільки натиснувши на кнопку. Компактна камера згоряння і ВЕРМИКУЛІТНА вставки, а також збалансовані регулятори повітря, зробить процес згоряння високоефективним, це саме те, що Ви очікуєте від DOVRE.
Крім того, печі на дрова BOLD успішно поєднують низькі викиди і високу тепловіддачу, що гарантують максимальну зносостійкість.
Виробник печей та камінних вставок DOVRE пропонує широкий асортимент сучасних, класичних або традиційних приладів для опалення, виготовлених з високоякісного чавуну з використанням найсучасніших технологій виробництва. Дійсно, дизайн DOVRE є стильною деталлю будь-якого інтер’єру. Бо пічка є окремо стоячою, вона буквально пропонує вам найкраще і найзатишніше тепло навколо.
Асортимент DOVRE складається в основному з дров’яних печей із чудовою технологією нагріву, що гарантує екологічно безпечне спалювання та високу ефективність.
| Діапазон потужності | 7 кВт |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Вага | 130 кг |
| Гарантія | 120 міс |
| Виробник | Dovre |
| Габарити ШхВхГ | 1010х90х420 мм |
| Колір | Чорний |
| Країна | Бельгія |
| Матеріал | Чугун |
| Паливо | Дрова |
| Тип товару | Чавунна піч |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.