0 грн.
Кошик
- Виробник: SAVEN
- Модель: SAVEN Energy 70х50 Black (15,1 kW) ECO
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
94 068 грн.
104 520 грн.
Акція закінчиться через:
днів
:
годин
:
хвилин
:
секунд
Основні характеристики
Всі характеристики
| ККД: | 78.1 % |
| Діаметр димоходу: | 180 мм |
| Вага: | 194 кг |
| Гарантія: | 60 міс |
| Виробник: | SAVEN |
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
- Купують разом
| ККД | 78.1 % |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Вага | 194 кг |
| Гарантія | 60 міс |
| Виробник | SAVEN |
| Клас енергоспоживання | A |
| Країна | Україна |
| Номінальна потужність | 15.1 кВт |
| Паливо | дрова |
| Площа обігріву | 151 / 377 m²/m³ |
| Подвійний допал | так |
| Система чисте скло | так |
| Тип товару | Камінна топка |
| Форма скла | пряме |
| Габарити (ВхШхГ) | 762.5*1180*506 |
| Розмір скла (ШхВ) | 661х460х4 |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.