0 грн.
Кошик
- Виробник: Hoxter
- Модель: Hoxter HAKA 67/51 h
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Діапазон потужності: | 6-16 кВт |
| ККД: | 80% |
| Діаметр димоходу: | 180 мм |
| Вага: | 290 кг |
| Гарантія: | 5 років |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Камінна топка Hoxter HAKA 67/51 h
Камінна топка Hoxter HAKA 67/51 h це камін з великою камерою згоряння і гільйотинним методом відкривання дверей (індекс h). Цю модель топки можна використовувати для опалення будинку із застосуванням повітряної розводки тепла по кімнатах.
Для виготовлення топок використовується надійна жаростійка сталь класу P 265 GH. Така сталь використовується при виробництві трубопроводів, які працюють при високих температурних навантаженнях.
Hoxter HAKA 67/51 h
Особлива конструкція димосборніка дозволяє знімати більше тепла з димових газів, про що свідчить низька температура продуктів згоряння 255 градусів при стандартній закладці дров 3,7 кг.
У топок HOXTER завжди чисте скло, завдяки механізму подачі повітря зверху на скло в співвідношенні 80% і 20% знизу. Плюсом є і герметичний забір повітря з вулиці з рухомим механізмом, що не дає конденсату при перепаді температур зашлаковувати трубу для подачі повітря з вулиці.
Hoxter
Також для зменшення теплового випромінювання через скло можна опціонально замовити подвійну скло.
Для футіровки камери згоряння HOXTER використовує шамот, який може витримувати великі температури, до 1140 С. Такі температурні режими сприяють міцності і стійкості до механічних пошкоджень на відміну від необпалених матеріалів. Також можлива варіація кольору світлий і темний шамот (не фарбований, а повністю наповнений кольором).
Топки Hoxter HAKA 67/51 h доступні в таких комплектаціях:
З перехідником під акумуляційні кільця:
- одинарне скло, відкриття дверей вгору;
- подвійне скло, відкриття дверей вгору;
З акумуляційної насадкою:
- одинарне скло, відкриття дверей вгору;
- подвійне скло, відкриття дверей вгору;
З чавунним куполом:
- одинарне скло, відкриття дверей вгору;
- подвійне скло, відкриття дверей вгору;
Зі сталевим теплообмінником:
- 45 ° одинарне скло, відкриття дверей вгору;
- 45 ° подвійне скло, відкриття дверей вгору;
- 90 ° одинарне скло, відкриття дверей вгору;
- 90 ° подвійне скло, відкриття дверей вгору.
| Діапазон потужності | 6-16 кВт |
| ККД | 80% |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Вага | 290 кг |
| Гарантія | 5 років |
| Виробник | Hoxter |
| Габарити ШхВхГ | 1453x888x553 мм |
| Діаметр центр. подачі повітря | З вулиці |
| Матеріал | Сталь |
| Площа обігріву | до 220 м2 |
| Подвійний допал | Так |
| Система чисте скло | Так |
| Тип товару | Камінна топка |
| Форма скла | Пряме |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.