0 грн.
Кошик
- Виробник: Hoxter
- Модель: Hoxter HAKA 63/51 W
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Діапазон потужності: | 10-24 кВт |
| ККД: | 80% |
| Діаметр димоходу: | 200 мм |
| Вага: | 330 кг |
| Гарантія: | 6 років |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Камінна топка з водяним контуром Hoxter HAKA 63/51W
Камін з водяним контуром може замінити інші джерела опалення в будинку. Тепло з каміна акумулюється в буферній ємності, де середньодобові втрати тепла мінімальні. І далі це тепло ми можемо використовувати для обігріву приміщення радіаторами, теплими підлогами або для нагріву води для побутових потреб.
Для нагріву води в теплообміннику використовуються стінки камери згоряння (водяна сорочка). Теплові втрати можуть бути мінімізовані за рахунок використання додаткової теплоізоляції стін каміна (ізоляційний кожух) індекс WI в назві моделі якраз і означає те, що топка укомплектована ізоляційними панелями. Таким чином від теплової енергії ми отримуємо 80% ефективності.
Камін може працювати в парі з іншим тепловим обладнанням (тепловий насос, газовий котел, твердопаливний котел, сонячні колектори, електричний котел).
Водяні каміни Hoxter можуть опціонально поставлятися з дверцятами подвійного скла. Для того, щоб максимально передати енергію вогню на акумулююча ємність. Таким чином зменшується кількість променевого тепла, що передається через дверцята камери згоряння в приміщення і збільшується кількість енергії, яке буде акумулюватися в воді.
У топок Hoxter завжди чисте скло, завдяки системі подачі повітря зверху на скло в співвідношенні 80% і 20% знизу.
Для обробки камери згоряння Hoxter використовує ізоляційний матеріал шамот. Шамот може витримувати великі температури, до 1140 С. Також можливий вибір кольору шамоту світлий і темний (не фарбований, а повністю наповнений кольором).
| Діапазон потужності | 10-24 кВт |
| ККД | 80% |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Вага | 330 кг |
| Гарантія | 6 років |
| Виробник | Hoxter |
| Габарити ШхВхГ | 1351x780x497 мм |
| Діаметр центр. подачі повітря | 150 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Подвійний допал | Так |
| Система чисте скло | Так |
| Тип товару | Каміни - топки з водяним контуром |
| Форма скла | Пряме |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.