0 грн.
Кошик
- Виробник: Gavryliv & Sons
- Модель: Gavryliv&Sons 70x52 BW
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
83 996 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| ККД: | 76.0 (%) |
| Діаметр димоходу: | 200 мм |
| Вага: | 168.5 (кг) |
| Гарантія: | 5 років |
| Виробник: | Gavryliv & Sons |
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
| ККД | 76.0 (%) |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Вага | 168.5 (кг) |
| Гарантія | 5 років |
| Виробник | Gavryliv & Sons |
| Габарити ШхВхГ | 748х994х505 мм |
| Діаметр центр. подачі повітря | 125 мм |
| Країна | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Номінальна потужність | 13.5 кВт |
| Паливо | Дерево |
| Подвійний допал | Так |
| Система чисте скло | Так |
| Тип товару | Каміни - топки з водяним контуром |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.