0 грн.
Кошик
- Виробник: Bronpi
- Модель: Bronpi LORCA R
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Діапазон потужності: | 6-18 кВт |
| ККД: | 84 % |
| Діаметр димоходу: | 200 мм |
| Вага: | 145 кг |
| Гарантія: | 5 років |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (3)
Іспанський виробник печей Bronpi поєднує в собі інноваційні технології горіння з традиційними дизайнами. Вони виробляють широкий асортимент ефективних камінних топок і сучасних вставних печей.
Вони використовують компоненти найвищої якості, багатопаливні і дров'яні печі представляють вражаючі показники продуктивності, ефективності та згоряння.
Шукаєте приголомшливу, інноваційну і потужну вставку? Не дивіться далі! Bronpi має всі особливості сучасної дизайнерської вставки для каміна. Це дає вражаючу 14 кВт номінальної теплової потужності з високою ефективністю 77 %, що робить її досить суттєвою, щоб легко нагрівати великі кімнати. Його сучасний дизайн робить його розмовною пунктом серед всіх гостей!
| Діапазон потужності | 6-18 кВт |
| ККД | 84 % |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Вага | 145 кг |
| Гарантія | 5 років |
| Виробник | Bronpi |
| Габарити ШхВхГ | 994х2400-2870х673 мм |
| Довжина полін | 60 см |
| Країна | Іспанія |
| Матеріал | Сталь, чавун |
| Подвійний допал | Так |
| Система чисте скло | Так |
| Тип товару | Дизайнерський камін |
| Форма скла | Пряме |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.