0 грн.
Кошик
- Виробник: Bronpi
- Модель: Bronpi LISBOA V
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
134 836 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 4-15 кВт |
| ККД: | 81 % |
| Діаметр димоходу: | 150 мм |
| Вага: | 185 кг |
| Гарантія: | 5 років |
- Характеристики
- Відгуки та питання (1)
| Діапазон потужності | 4-15 кВт |
| ККД | 81 % |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Вага | 185 кг |
| Гарантія | 5 років |
| Виробник | Bronpi |
| Габарити ШхВхГ | 822x2430-2900х479 мм |
| Країна | Іспанія |
| Матеріал | Сталь, чавун |
| Подвійний допал | Так |
| Система чисте скло | Так |
| Тип товару | Дизайнерський камін |
| Форма скла | Пряме |