0 грн.
Кошик
- Виробник: Dimplex
- Модель: Dimplex Volterra
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Вага: | 28 кг |
| Гарантія: | 2 роки |
| Wi-Fi управління: | Так |
| Виробник: | Dimplex |
| Габарити ШхВхГ: | 520x625x420 мм |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Dimplex Volterra - 5D електрокамін c технологією візуалізації полум'я OPTI - V. Цей електрокамін з'явився у продажу у 2019 році та є технологічною новинкою компанії Dimplex. В камін вбудований дзеркальний рідкокристалічний екран, який транслює високоякісне відео полум'я в HD форматі та створює ефект об'ємної топки. Ілюзія полум'я супроводжується звуковими ефектами (гучність регулюється) і ефектом жевріння дров, що створює суперреалістичну картинку горіння дров.
В електрокамін Dimplex Volterra вбудована SD карта на 4 Гб з відеозаписом вогню. Повний цикл відео становить 30 хвилин. Це рекорд серед аналогічних моделей, в яких цикл відеозапису не перевищує декількох секунд.
| Вага | 28 кг |
| Гарантія | 2 роки |
| Wi-Fi управління | Так |
| Виробник | Dimplex |
| Габарити ШхВхГ | 520x625x420 мм |
| Ефект полум'я | Opti-V |
| Колір | Чорний |
| Країна | Ірландія |
| Матеріал | Металл + пластик + скло |
| Пульт ДУ | Так |
| Тип монтажу | Окремо стоячий |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.