0 грн.
Кошик
- Виробник: Aflamo
- Модель: VEGAS
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
19 194 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
| Діапазон потужності: | 0,75 - 1,6 кВт |
| Гарантія: | 1 рік |
| Виробник: | Aflamo |
| Габарити ШхВхГ: | 890х680х300 мм |
| Країна: | Польща |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Зроби що-небудь по-іншому. Камін Вегас є ідеальним рішенням для тих, хто хотів би наповнити свій будинок старомодним сільським стилем. Ідеально підходить для промислових і скандинавських інтер'єрів.
Перевага каміна в тому, що ви можете встановити його де завгодно. Вам не потрібна вентиляція - просто включіть її! Реалістичний ефект полум'я це ще не все. Наш камін генерує тепло, яке ефективно опалює приміщення.
- чорний сталевий корпус
- ефект полум'я
- енергозберігаюча світлодіодна технологія
- ефект полум'я як у дров'яного каміна - помаранчевий
- піч містить очистку
- полум'я не залежить від функції нагріву
Опалення
- 2 рівня потужності нагріву: 750 Вт / 1600 Вт
- захист від перенагрівання
Управління кнопками на каміні:
- включення / вимкнення каміна
- включення / вимкнення опалення
- вибір рівня потужності нагріву
Характеристики
| Діапазон потужності | 0,75 - 1,6 кВт |
| Гарантія | 1 рік |
| Виробник | Aflamo |
| Габарити ШхВхГ | 890х680х300 мм |
| Країна | Польща |
| Матеріал | Сталь |
| Напруга | 220 В |
| Пульт ДУ | Так |
| Таймер | Так |
Відгуки та питання
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуки (0)
Відгуків про цей товар ще не було.