0 грн.
Кошик
- Виробник: A.Fire
- Модель: WATER PRESTIGE AWPR 60-150
- Друкована версія:
- Наявність: В наявності
| Вага: | 32 кг |
| Wi-Fi управління: | Так |
| Ємність бака : | 6 л |
| Виробник: | A.Fire |
| Габарити ШхВхГ: | 22,0х152,4х32,8 см |
- Огляд товару
- Характеристики
- Відгуки та питання (0)
Камінні топки з водяною парою з бактерицидними УФ-лампами - віруцидні та бактерицидні.
Усі наші моделі камінів з водяною парою тепер оснащені UVC-лампами, які захищають та дезінфікують наші резервуари для повітря та води, а також вироблену водяну пару. Ультрафіолетове С (UVC) випромінювання інактивує та вбиває віруси (коронавірус та інші), бактерії, спори, мікроорганізми та патогени, поки апарат використовується. Лампи UVC встановлюються в баках для повітря та води, і тому не видно неозброєним оком. Тепер ми дійсно можемо говорити про 3D-камін з чистою водяною парою, який позбавляє до 99,99% небезпечних мікробів.
Камінні топки з водяною парою PRESTIGE з холодним полум’ям та регульованими кольорами (15 кольорів).
Вставка водяної пари з природним помаранчевим полум’ям або синім, червоним, зеленим тощо.
Відкрийте для себе, максимальну безпеку та захоплюючу красу. Камінні топки з водяною парою PRESTIGE з колекції холодного полум'я та регульованими кольорами, унікальний досвід високого класу з усіма перевагами вогню без будь-яких недоліків.
Знакова лінія камінних топок PRESTIGE з водяною парою AFIREWATER ™ пропонує новий підхід. Ви відкриєте для себе, сучасний, екологічний та 100% безпечний камін. Полум'я холодне, але цілком реальне, і його можна регулювати за швидкістю, висотою та кольорами (патенти AFIRE). Вони створені з надтонкої холодної пари, освітленої декількома рядами світлодіодів, абсолютно інноваційна технологія! Окрім золотисто-оранжевого відтінку природного полум’я, ви можете створювати полум’я будь-якого кольору (червоного, синього, зеленого, фіолетового, бірюзового тощо). Ви навіть можете налаштувати автоматичні ефекти полум'я, що змінюють колір...
| Вага | 32 кг |
| Wi-Fi управління | Так |
| Ємність бака | 6 л |
| Виробник | A.Fire |
| Габарити ШхВхГ | 22,0х152,4х32,8 см |
| Ефект полум'я | 15 кольорів |
| Країна | Люксембург |
| Пульт ДУ | Так |
| Тип товару | електрокамін паровий |
| Час роботи | 20 годин |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
Відгуків про цей товар ще не було.